Mapa Polski Kontakt Linki Pomoc Regulamin
Wybierz język:
PL
EN
 

Mapa Polski

Mapa Polski ze zdjęciami miast, atrakcje turystyczne oraz ulice

Najnowsze galerie

Częstochowa (3019)
Duszniki-Zdrój (61)
Gdynia (2283)
Szeroki Bór (2)
Największe galerie 

Wyszukiwarka zdjęć


Wpisz od 5 do 30 znaków

Wyszukiwarka na mapie

Miasto:
Ulica:

Żary

miasto
woj. lubuskie
Powiat żarski
Opis
Galeria zdjęć
Lista ulic
Linki

Pokaż na mapie

Dodaj zdjęcie
Powrót - Lista miast w Polsce

Żary - mapa z ulicami, spis ulic, ulice, plan miasta

Żary

51.642 N    15.137 E
Mapa Polski - Żary

Żary

miasto

woj. lubuskie
Powiat żarski

Informacje o mieście

Żary - opis
Żary - galeria zdjęć
Żary - ulice
Żary - linki

Żary - mapa

Kody pocztowe 68-200


Tabele kalorii

Miejscowość:
Kod pocztowy:
Ulica:

Spis ulic Żar - mapa Żar z ulicami

Żary - mapa z ulicami, spis ulic, ulice, plan miasta

Mapa Żar z ulicami zawiera dokładny plan miasta Żary, ulice, zdjęcia satelitarne oraz wyszukiwarkę adresów. Zdjęcia Żar można wyświetlać po kliknięciu w jasnoniebieską ikonę Galeria zdjęć na mapie Polski.

Wyszukiwarka adresów na mapie miasta Żary:
W celu znalezienia miejscowości należy wpisać jej nazwę w polu Miejscowość i kliknąć w przycisk Pokaż na mapie. Jeżeli w Polsce jest kilka miejscowości o takiej samej nazwie należy za nazwą miejscowości wpisać kod pocztowy, np. Olsztyn 42-256. W celu znalezienia dokładnego adresu na mapie, należy w polu Ulica wpisać nazwę ulicy. Ulica nie jest obowiązkowa, wystarczy wpisać nazwę miejscowości.

W galerii są zdjęcia miast przesłane przez internautów. W celu dodania swojego zdjęcia Żar do serwisów www.odleglosci.pl i www.mapofpoland.pl proszę wypełnić i wysłać formularz Dodaj zdjęcie.


 

Tagi: Mapa Żar z ulicami - spis ulic, zdjęcia, atrakcje turystyczne. Żary mapa, plan miasta, ulice. - mapa Polski, plan miasta, turystyka, mapa Żary zdjęcia, Żary ulice, wakacje, Żary galeria zdjęć, wczasy, auto, ubezpieczenia ac, ubezpieczenia oc, samochody, nawigacja gps, aparaty cyfrowe, aparat cyfrowy, lustrzanki cyfrowe, lustrzanka.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2008-2015 Firma Delta Tomasz Ćmakowski, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu, polityki prywatności i polityki cookies
Wszelkie materiały i zdjęcia zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Wykorzystanie zdjęć bez zgody autora jest zabronione.