Mapa Polski  Kontakt  Linki  Pomoc  Regulamin
Wybierz język:
PL
EN
 

Mapa Polski

Mapa Polski ze zdjęciami miast, atrakcje turystyczne oraz ulice

Najnowsze galerie

Odoje (41)
Gdańsk (2963)
Orzysz (375)
Łysonie (4)
Strona główna » Pomoc

Często zadawane pytania na temat www.mapofpoland.pl


1. Jak dodać swoje zdjęcie do galerii ?

Proszę wypełnić i wysłać formularz Dodaj zdjęcie. Zdjęcie zostanie dodane najpierw do serwisu odleglosci.pl a następnie do mapofpoland.pl. Serwisy odleglosci.pl i mapofpoland.pl korzystają z tych samych danych, dlatego zdjęcia są widoczne w obu serwisach.Proszę wypełnić i wysłać formularz Dodaj link o mieście. Link zostanie dodany najpierw do serwisu odleglosci.pl a następnie do mapofpoland.pl. Serwisy odleglosci.pl i mapofpoland.pl korzystają z tych samych danych, dlatego zdjęcia są widoczne w obu serwisach.3. Jak dodać ulicę do listy ulic ?

Proszę wysłać maila do webmastera, za pomocą formularza Wyślij wiadomość. Proszę o podanie nazwy miasta i listy ulic, które należy dodać. Jeżeli niektóre ulice są błędne, proszę informację - zostaną usunięte.4. Dlaczego na liście nie ma mojej miejscowości, jak dodać miejscowość do listy ?

Lista nie zawiera wszystkich miejscowości w Polsce, a jedynie te do których dodano zdjęcia. W celu dodania miejscowości do listy należy dodać zdjęcie z tej miejscowości, za pomocą formularza Dodaj zdjęcie.5. Jak znaleźć na mapie miejscowość, której nie ma na liście ?

W celu znalezienia miejscowości bez zdjęcia, której nie ma na liście wpisz nazwę miejscowości w wyszukiwarce po lewej stronie ekranu. Po kliknięciu w przycisk Pokaż na mapie zostanie wyświetlona miejscowość.

Za nazwą miejscowości można wpisać kod pocztowy. Wpisanie ulicy nie jest obowiązkowe.6. Jak wyświetlić miejscowość, jeżeli jest kilka miejscowości o tej samej nazwie ?

Proszę za nazwą miejscowości wpisać kod pocztowy.

Przykład:
Olsztyn 10-000 - zostanie wyświetlony Olsztyn w woj. warmińsko-mazurskim
Olsztyn 42-256 - zostanie wyświetlony Olsztyn k/Częstochowy w woj. śląskim

Kod pocztowy miejscowości można znaleźć w Wikipedii - wolnej encyklopedii7. Jak włączyć obsługę javascript

W celu wyświetlenia mapy lub galerii zdjęć wymagana jest obsługa javascript.

Włączenie javascript w przeglądarce:

Firefox 10

Firefox (w lewym górnym rogu) -> Opcje -> zakładka Treść -> Włącz obsługę języka Javascript


Google Chrome 16

Ikona Ustawienia Google Chrome (po prawej stronie paska) -> Opcje -> Dla zaawansowanych -> Ustawienia treści -> Javascript: Zezwalaj na wykonywanie kodu Javascript w witrynach


Opera 11.61

Opera (w lewym górnym rogu) -> Ustawienia -> Preferencje -> Zaawansowane -> zakładka Zawartość -> Włącz obsługę Javascript


Internet Explorer 9

Ikona Narzędzia (po prawej stronie paska) -> Opcje internetowe -> Zabezpieczenia -> Poziom niestandardowy... -> Wykonywanie aktywnych skryptów zaznacz Włącz


Dodatki do przeglądarki, np. NoScript

Javascript może zostać zablokowany przez dodatek do przeglądarki np. w Firefox NoScript, QuickJava.
Proszę sprawdzić czy dodatek zezwala na wykonywanie Javascript na stronie mapofpoland.pl


Strona główna » Pomoc

Tagi: Pomoc, często zadawane pytania - Map of Poland - mapa Polski, plan miasta, turystyka, mapa, zdjęcia, ulice.

Wszystkie informacje o miejscowościach (np. dane miejscowości, opisy i zdjęcia miejscowości, linki, odległości między miastami) tworzą bazę danych stanowiącą utwór w rozumieniu prawa autorskiego. Kopiowanie i powielanie bazy danych bez uprzedniej zgody autora jest zabronione. Nielegalne wykorzystanie bazy danych lub jej fragmentu jest zabronione.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2008-2020 Firma Delta Tomasz Ćmakowski, korzystanie z serwisu oznacza akceptację
,
i